Dragos evden eve nakliyat hizmetlerine hoş geldiniz
Dragos’da evden eve taşımacılık hizmetleri sunan VARAN Nakliyat şirketimiz ücretsiz expertiz hizmeti sunmaktadır.
Ücretsiz expertiz personelli evinize gelir taşınacak olan eşyaları keşif yapar ve exper raporu hazırlayarak taşınma sürecinizde nasıl doğru adımlar atacağımızı listeler. Maltepe Dragos mahallesinde 2016 yılında açtığımız şube ile Dragos’ta şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, parça eşya taşıma ve eşya depolama hizmetleri sunmaktayız.

Dragos evden eve nakliyat nasıl yapılır ?

Dragos evden eve nakliyat ilk olarak sözleşme ve sigorta poliçesi niteliğinde bir poliçe ile sabah iş başı yapılır ardından evinizdeki tüm eşyaların ambalajlanması yapılır. Mobilyalarınız sökülür ve bir yandan da söktüğümüz mobilya parçaları ambalajlanarak taşımaya hazır hale getirilir ardından mutfak eşyalarınız havalı pıt pıt nayloncuklar ile sarılır ve özel fıçı kolilere yerleştirilir, koliler doldurulurken diğer ekip üyelerimiz geriye kalan avize, stor perde ve klima gibi elektronik  eşyalarınızı söker ve ambalajlar  her şey hazır hale geldikten sonra ekibimiz yavaş yavaş itina ile eşyalarınızı araca taşımaya başlarlar.

Sigorta ve Sözleşme Poliçesi Nedir ?

Sigorta poliçesi eşyalarınızın taşıma sürecinde her hangi bi hasar durumunda mesuliyettinin firmamıza ait olduğunu ve firmamız tarafından onarılmasını yapılacağını belirleyen bir poliçedir. Sigorta poliçesinin hükümlülüğü şehir içi taşımalarınız da taşınma süreci başladığı andan itibaren başlar ve taşıma süreci bittiği zaman hükümlülüğü biter.

Sözleşme poliçesi ise firmamız ile hangi şartlar altında anlaştığınızı belirleyen bir poliçedir ve karşılıkla imzalanır.

Dragos evden eve nakliyat şirketleri arasında en ön planda olan firmamız müşterilerine sunduğu profesyonel hizmetler sayesinde her gün mutlu müşteri sayısını artırmaktadır. Dragos nakliye fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen Dragos şubemizi arayınız. Alo Dragos nakliyat : 0216 573 12 40

Dragos asansörlü nakliyat hizmetleri 18. kata kadar çıkan mödüller asansörlerimiz ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyoruz.

Dragos eşya depolama

Dragos eşya depolama hizmetleri ile ilgili bilgi almak için lütfen eşya depolama  sayfamıza göz atınız bu sayfamızda Dragos ev eşyası depolama hakkında siz değerli müşterilerimize bilgi verdik.

Güngören evden eve nakliyat için okuyunuz

Dragos Evden Eve Nakliyat

Dragos Evden Eve Nakliyat” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir