Pendik eşya depolama hizmetlerimize hoş geldiniz firmamız Pendik ev eşyası depolama alanında oldukça profesyonel bir hizmet anlayışı ile tüm ev veya ofis eşyalarınızı aylık yıllık yada özel günlük haftalık sigortalı bir şekilde muhafaza etmeye çalışmaktadır.

Firmamız günümüzde 35 yıllı aşkın evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır bunun yanı sıra Pendik eşya depolama fiyatları  hizmetleri ile de Türkiye geneli 1200 m3 depolama alanları ile güvenli bir şekilde eşyalarınızı güvenle depolar. Şimdi size depolarımızdan bahsedelim mi.

Pendik Eşya Depolama Alanları

Pendik eşya depolama alanlarımız 1200m3 üstü olup isteğe göre oda veya serbest stilerde eşyalarınızı depoluyoruz, eşyalarınız bu Pendik depolama sürecinde tamamen sigortalı ve garantili bir şekilde depolarımızda muhafaza edilir.
Depolarımız 7/24 güvenlik kameraları ile izlenip görevli personellerimiz ile gerek hijyenik gerek güvenlik amaçlı eşyalarınızı güvene alıyoruz.

Eşyalarınızı VARANSOY Güvencesi ile bize teslim ettiğiniz gibi geri evinize getiriyorum ve tüm eşyalarınızı tekrardan monte de-montesini yaparak her şeyi kurulu çalışır bir vaziyette siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.
Sizde diğer tüm eşya depolama müşterilerimiz arasında yer almak için lütfen bizi aramayı unutmayınız.

Tuzla eşya depolama için tıklayınız

Eşya depolama şirketi
Eşya depolama şirketi
Pendik Eşya Depolama

Pendik Eşya Depolama” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir