Tarabya evden eve nakliyat‘da kampanya devam ediyor

Tarabya evden eve nakliyat hizmetlerimize hoş geldiniz İstanbul VARANSOY Nakliyat AŞ. Şirketler Grubu olarak ev ofis taşıma veya depolama taleplerinizde sizlere 7/24 hizmet sunmak için bulunduğunuz lokasyona en yakın şubemiz ile hizmetinizdeyiz. Tarabya evden eve nakliyat taleplerinizde ilgili merak ettiğiniz sorulara cevap olmak için kısa bir makale yazdık lütfen ev ofis taşınmalarınız da merak ettiğiniz başka soru veya görüşleriniz varsa bizi aramayı unutmayınız.

TARABYA EVDEN EVE NAKLİYAT

Tarabya evden eve nakliyat nedir ? Tarabya evden eve nakliyat bir evden başka bir eve ev eşyalarını veya ofis eşyalarının nakl edilmesidir bu işlem şehir içi şehirler arası veya uluslararası bir taşıma olabilir biz VARANSOY ailesi olarak önceliği müşteri memnuniyetine vererek ev ofis taşınmalarınızı gerçekleştiriyoruz.


Ücretsiz expertiz nedir ? Ücretsiz expertiz Ayazağa nakliye firmaları taleplerinizde firmamaız ile iletişimden sonra sağlıklı bir taşınmaya zemin hazırlamak için firmamız tarafından evinize gönderilen ücretiz bir görevlidir, bu görevli evinizdeki tüm eşyaları inceler ve bir rapor hazırlayarak bu rapor doğrultusunda taşınma süreci sorunsuz bir şekilde ilerler.


Mobilyalarım sökülüp kuruluyor mu ? Mobilyalarınız A’dan Z’ye sertifikalı marangoz personelim tarafından sökülüp ve kurulumu yapılır taşıma süreciniz bitiminde mobilyalarınızın tamamı kurulu çalışır bir vaziyete size teslim edilir.


Beyaz eşyalar nasıl taşınıyor ? Beyaz eşyalarınız firma personellerimiz tarafından sökülür ambalajlanır ve yeni evinizde tesisat işlemleri yapılır.


Elektronik eşyalar için neler yapılıyor ? Elektronik eşyalarınız elektrikçi personelimiz tarafından sökülerek özel kutulama sistemi ile yeni evinize taşınır ve yeni evinizde kurulumu yapılarak test edilikten sonra size teslim edilir.


Eşyalar sigortalı mı taşınıyor ? Tüm eşyalarınız evden eve nakliyat süreci boyunca yaklaşık olarak eşyalarınız için 25.000 ila 95.000 TL arası bir değer biçilerek sigorta poliçesi hazırlanır.


Not : Sigorta poliçesi kırılan bir tabağı veya bir bardağı karşılamamaktadır 🙂
Eşyalar nasıl paketleniyor ?


Kırılacak eşyalar nasıl kutulanıyor ? Kırılacak eşyalarınız havalı pıpıtlarımız ile özene bezene sarıldıktan sonra kalınlıkları 3cm olan kolilerimizde veya yuvarlak fıçılarımızda yerleştirilip yeni mutfağınızda raflarınıza konulur.


Giysilerim kırışmadan nasıl taşınır ? Giysileriniz potatif dolaplarımızda askılı bir şekilde taşınır ve hiç bir kıyafetiniz kırışmaz portatif dolaplarımızın yüksekliği ve genişlikleri (Yükseklik 1.30cm – Genişlik 90cm dir.)


Yukarıda Tarabya evden eve nakliye şirketleri hakkında merak ettiğiniz bir kaç soruyu cevapladık nakliye fiyatları veya şehirlerarası nakliye ev taşıma ile ilgili diğer sorularınız için lütfen bizi arayınız.

Tarabya evden eve nakliyat siz değerli müşterilerimize mutlu taşınmalar diler.

Ayazağa evden eve nakliyat için okuyunuz.

TARABYA EVDEN EVE NAKLİYAT

TARABYA EVDEN EVE NAKLİYAT” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir